Prelegenci.
Rafał Ohme
prof. Rafał Ohme
Ekspert w dziedzinie emocji. Światowy pionier w obszarze neuronauki stosowanej. Prowadzi badania i konsultacje na temat emocji w komunikacji i zarządzaniu.

✔ Profesor w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie oraz w Szkole Biznesu na Uniwersytecie Stellenbosch w Kapsztadzie (RPA). Stypendysta Fulbrighta, laureat nagród Prezydenta i Premiera RP, finalista konkursu EY - Przedsiębiorca Roku 2015.

✔ Założyciel firmy NEUROHM, która prowadzi badania emocji dla działów HR, sprzedaży i marketingu; oraz RO, która szkoli jak korzystać z neurowiedzy w życiu zawodowym i prywatnym.

✔ Inspiruje menedżerów i liderów biznesu na całym świecie. Występował w 50+ krajach na 5 kontynentach. Autor bestsellera popularno-naukowego Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu oraz poradnika Spa dla umysłu. Dbaj o siebie, by zadbać o innych. Pisze do Forbes.
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme jest jednym z najbardziej znanych i cenionych psychologów i dziennikarzy w Polsce. Ukończyła psychologię społeczną SWPS w Warszawie. Jest współzałożycielką pierwszej w Polsce najnowocześniejszej platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników - MINDGRAM. Jest właścicielką portalu dla kobiet ohme.pl, gospodynią Dzień Dobry TVN i autorskich programów w ONECIE. Prowadzi wykłady, prelekcje i webinary związane ze zdrowiem psychicznym, poprawą jakości życia, life coachingiem i rozwojem osobistym.
Sylwia Królikowska
Sylwia Królikowska
Psycholog, trener biznesu, Superniania Liderów.
Od ponad 17 lat wspiera największe firmy w Polsce i na świecie w osiąganiu ponadprzeciętnych rezultatów. Prowadzi szkolenia, warsztaty i specjalizuje się w doradztwie. Współpracuje głównie z korporacjami, a do grona jej stałych klientów należą m.in. Facebook, BNP Paribas, Unilever, Capita, Shell, Lufthansa, State Street, UBS czy Valeo.
Ewelina Strawa
Ewelina Strawa
Jestem praktykiem, od 20 lat związanym ze stanowiskami sprzedażowymi i menedżerskimi.
✔ Pracowałam w międzynarodowych firmach, rozpoczynałam swoją karierę od pracy w sklepie z zabawkami, kolejno, jako agent celny, sprzedawca w instytucji finansowej, dyrektor oddziału, regionu i dyrektor sprzedaży. Z sukcesem przeprowadziłam organizację przez proces zmiany otrzymując nagrodę najlepszego dyrektora.

✔ Pracowałam z liderami takimi jak Orange, JYSK, Uczelniami Wyższymi, a także dyrektorami wielu szkół na różnych szczeblach.

Współpracuję jako prelegent min. na konferencjach magazynu HR BUSINESS PARTNER , Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

Obecnie prowadzę sieć szkół językowych oraz firmę szkoleniową BRAINpoint - ludzka strona biznesu. Współpracuję z liderami, w ramach rozwoju biznesu i ich przywództwa.

Jestem Certyfikowanym Trenerem Structogram® Polska, jedynym w Polsce z licencją trenera mentalnego.

Z Systemu Treningowego Structogram® Polska korzystają liderzy takich marek jak: ING Bank Śląski, Swisscom, Volkswagen, WNS - Extending your Enterprise, Caterpillar, Bayer, Nestle, BMW, IBM, South Wales Police, Coca-Cola, Tchibo, O2, Credit Suisse, Siemens, Microsoft, Szybki Angielski- Metoda Colina Rose i Peugeot.

Ukończyłam Akademię Morską w Gdyni oraz studia MBA na Uniwersytecie Gdańskim.

Moją głęboką misją jest wspierać liderów w dobrym życiu, akceptując zmianę jako część życia, oraz łącząc twardy biznes z miękkimi kompetencjami.
Sebastian Kotow
Sebastian Kotow
Psycholog zarządzania, przedsiębiorca, doświadczony menedżer z ponad 20 letnim stażem. Mieszkał i pracował w 13 krajach na świecie m.in. w USA, UK, Belgii, Rosji, Holandii, Tajlandii czy Dubaju.

Wykładowca psychologii biznesu na studiach MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, Akademii WSB i gościnnie na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Współpracował w roli konsultanta, mentora czy wykładowcy z ponad 200 międzynarodowymi organizacjami, w jego szkoleniach oraz wykładach brało udział ponad 300 tys. uczestników.

Sebastian od ponad 19 lat aktywnie pracuje z liderami biznesu, wspierając zmiany organizacyjne, rozwój kompetencji liderów czy procesy budowania i wdrażania strategii.

W swojej pracy czerpie inspiracje i narzędzia z modeli mentoringowych, coachingowych oraz terapeutycznych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas prowadzonych badań i programów rozwoju kompetencji menedżerskich potrafi pomóc zdefiniować jasno cele, określić przeszkody i ograniczenia oraz wspierać w indywidualnym procesie zmiany.
Dominika Pindelska
Dominika Pindelska
HR People Coordinator Tesco Polska Sp z o.o. Od 6 lat w Dziale HR. Praca z ludźmi i dla ludzi to cel który daje mi największą satysfakcję.
Aleksandra Lemańska
Aleksandra Lemańska
L&D Manager, Trener, Certified Action Learning Coach, certyfikowany consultant DiSC, analityk transakcyjny.
Absolwentka Psychologii w Zarządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, szkoły trenerów International Trainer and Facilitation Federation oraz certyfikowanego programu Action Learning WIAL Poland. Na co dzień wspiera rozwój kompetencji i potencjału pracowników, pracuje z managerami w ramach wzmacniania kompetencji społecznych. Wspiera biznes na wszystkich poziomach organizacji w zrozumieniu wzajemnych powiązań oraz tego, jak dbanie o aspekty personalne wpływa na osiąganie celów biznesowych.
Tomasz Słoma
Tomasz Słoma
Kierownik projektu.
15 lat związany z branżą szkoleń językowych dla firm. Pasjonat e-learningu i blended-learningu. Doradza firmom jak skutecznie rozwijać kompetencje językowe pracowników. Od 2018 roku koordynator projektów szkoleniowych B2B na największej polskiej platformie językowej eTutor. Autor programu Tarcza Językowa dla firm, z którego od marca 2020 roku skorzystało już ponad 500 firm i uczelni w Polsce.
Magdalena Kartasińska
Magdalena Kartasińska
Kierownik Działu Dietetycznego Dailyfruits, dietetyk kliniczny, edukator żywieniowy, wykładowca akademicki.
Wraz ze sztabem dietetyków klinicznych Działu Dietetycznego Dailyfruits edukuje pracowników firm z całej Polski w zakresie zdrowego odżywiania oraz wdraża i realizuje programy żywieniowe w organizacjach. Wiedzą i doświadczeniem z dziedziny dietetyki dzieli się również z pracodawcami biorąc udział w konferencjach i spotkaniach branżowych, poświęconych m.in. zagadnieniom HR. Nie powiela żywieniowych mitów - przekazując wiedzę bazuje na najnowszych doniesieniach naukowych inspirując słuchaczy przykładami z polskiego i zagranicznego rynku pracy.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Dietetyka. Autorka publikacji naukowych poświęconych tematyce żywienia. Wykładowczyni akademicka przygotowująca przyszłych specjalistów dietetyków do pracy w zawodzie. Prowadzi również poradnię dietetyczną, w której pracuje z pacjentami zdrowymi i chorymi w każdym wieku wykorzystując doświadczenie kliniczne.
Piotr Stróżyk
Piotr Stróżyk
Absolwent UAM i CDV w Poznaniu.
HR Biznes Partner pracujący od 2008 w firmie Żabka Polska sp. z o. o., odpowiedzialny głównie za obszary L&D. Doświadczony trener biznesu, koordynator zespołów szkoleniowych i projektowych. Wykładowca akademicki. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Finalista konkursu „Top HR Manager in Action 2019” Prywatnie pasjonat regionalizmów poznańskich: gwary, kuchni, historii.
Grzegorz Pyzel
Grzegorz Pyzel
Od ponad 15 lat jestem związany z branżą IT. Obecnie pełnię rolę Wiceprezesa 7N, gdzie odpowiadam za rozwój firmy w Polsce. W pracy skupiam się na budowaniu długoterminowych relacji z Konsultantami 7N oraz Klientami. Ważne jest dla mnie dbanie o pozytywne doświadczenia i emocje zarówno jednych jak i drugich. Jestem wielkim fanem tematów związanych ze szczęściem w pracy. Lubię sporty wodne, wyprawy rowerowe a w zimę narty. Dodatkowo od kilku lat hobbystycznie zajmuję się wędzeniem ryb, warzyw i mięsa.
Mariola Pilas-Kołodziej
Mariola Pilas-Kołodziej
Dyrektor ds. Sprzedaży Abonamentów Medycznych.
Od początku 2010 roku związana z Centrum Medycznym Enel-Med. S.A.
Małgorzata Czernecka
Małgorzata Czernecka
Psycholog, ekspert ds. zarządzania energią mentalną i strategii wellbeing. CEO Human Power.
Psycholog biznesu, trener, specjalista w obszarze zarządzania energią pracowników, odporności psychicznej oraz mental health. Prezes Zarządu Human Power. Tworzy oraz wspiera wdrożenia długoterminowych strategii wellbeing, mających na celu optymalizację stylu pracy i wzrost produktywności w dużych firmach. Pomysłodawczyni innowacyjnych programów rozwojowych Human Power z zakresu zarządzania własną energią, łączących wiedzę z obszaru neurobiologii, medycyny sportowej, psychologii i dietetyki.
Patrycja Woszczyk
Patrycja Woszczyk
Socjolog, ekspert ds. zarządzania energią mentalną i strategii wellbeing.
Project manager ponad 40 przedsięwzięć, spędziła 14 lat w sprzedaży, przez 6 lat zarządzała pracownikami wiedzy. Autorka i współautorka ponad 150 narzędzi badawczych z zakresu HR, zarządzania energią i obszaru wellbeing. Współautorka narzędzia badawczego Power Audit do pomiaru poziomu energii w organizacji. Kierownik merytoryczna projektów związanych z zarządzaniem pokoleniami, twórca autorskich programów szkoleniowych w tym zakresie.
dr Urszula Wysocka
dr Urszula Wysocka
Country Manager na Polskę globalnej organizacji bankowej Efma. Posiada poonad 20-letnie doświadczenie w sektorze finansowym.
Zarządzała lub uczestniczyła w projektach strategii rozwoju, tworzenia wartości dla klientów i zarządzania ryzykiem. Były to projekty, które doprowadziły do zbudowania wiodącej pozycji banków na rynku lokalnym, projekty, które wykreowały wartość na rynku, nowy sposób zarządzania sprzedażą, wysoką jakość usług lub strategii wdrożeniowych dla nowych rynków. Pracowała w firmach należących do największych grup finansowych na świecie, m.in. w Pekao S.A., Santander Bank Polska (BZWBK S.A.) oraz PZU S.A., a także współpracowała z Komisją Nadzoru Finansowego oraz Związkiem Banków Polskich, ICAN Institute (Harvard Business Review Polska). Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych (bankowość) Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz dyplom Executive Master of Business Administration Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Jest wykładowcą Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie oraz Gdańsku. Ekspert Harvard Business Review Polska, trener, mentor, autorka wielu publikacji.
Katarzyna Kosel
Katarzyna Kosel
Członek Zarządu, Dyrektor Personalny Makro Cash & Carry Polska.
Pasjonatka projektów w obszarze rozwoju organizacji i liderów, doświadczony dyrektor personalny z ponad 20 letnim stażem zawodowym, certyfikowany Coach i Mentor. Od ponad trzech lat Dyrektor Personalny w Makro Cash & Carry Polska S.A (Członek Zarządu), który odpowiada za strategię personalną, transformację przedsiębiorstwa oraz koordynuje politykę odpowiedzialności społecznej. Wcześniej pracowała dla Grupy Carrefour w Polsce oraz dla Grupy Kingfisher plc. Od 2005 roku zasiada w strukturach zarządów spółek. W 2015 roku dołączyła do zarządu Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji (POHID) jako Członek Zarządu ds. sieci przemysłowych i pełniła tę funkcję przez 2 lata.
Dorota Goraj
Dorota Goraj
HR & Office Specialist w Bee Talents.
Od ponad 4 lat w codziennej pracy wspiera budowanie procesów wewnętrznych, takich jak onboarding, offboarding, employer branding, a także kultury organizacyjnej firmy. Ponadto, czuwa nad efektywnym funkcjonowaniem biura i wewnętrzną dokumentacją wierząc, że wewnętrzne działy HR mogą być równorzędnym partnerem biznesowym dla organizacji. Pozazawodowo angażuje się w budowanie i działania lokalnych społeczności: przez prawie rok wspierała od strony organizacyjnej comiesięczne spotkania HR Meetup Poznań, a aktualnie pełni funkcję instruktorki i lidera w jednej z największych organizacji NGO w Polsce.
Łukasz Borysławski
Łukasz Borysławski
Łukasz Borysławski jest związany z branża benefitów od ponad dziewięciu lat. Swoją przygodę w Edenred Polska zaczynał od stanowiska Key Account Manager, następnie z powodzeniem rozwijał linię biznesową Employee Benefits. Od 2019 kieruje pracą warszawskiego zespołu sprzedaży, pełniąc funkcję managera. Od wielu lat doradza Klientom, jak w oparciu o benefity pozapłacowe budować skuteczną politykę Employer Branding, wzmocnić wizerunek Pracodawcy i zwiększyć satysfakcję Pracowników. Autor licznych wystąpień i warsztatów edukacyjnych, w których chętnie dzieli się swoją wiedzą w obszarze benefitów pozapłacowych i programów wsparcia sprzedaży.